ПРО КОМПАНІЮ
Використовуючи багаторічний досвід надаємо широкий асортимент послуг в рослиництві і не тільки.
Відкрили центр навчання Академія Drone Plaza, де ділимося своїм досвідом.
У бурхливому потоці подій 21 століття неможливо стояти осторонь від усього, що так швидко змінює нашу планету. І якщо не брати участі в його русі, можна опинитися на березі, проводжаючи поглядом стрімко віддаляється вдалину пліт нових ідей і рішень. Все це змінює нас самих, трансформуючи наші нові знання на користь для всіх людей.
Беручи участь в світовому виробництві продовольства, ми пишаємося тим, що робимо свій внесок, щоб позбавити людство від голоду і дефіциту продовольства, тому прагнемо бути на вістрі всього нового в нашій діяльності.
Інноваційний проект DRONE PLAZA створений для впровадження безпілотних технологій в рослинництві і не тільки. Головна мета на сьогодні - грамотно інтегрувати безцінний багаторічний досвід обробок посівів, садів, лісів з повітря в роботизовані пристрої-дрони, мінімізувавши втрати внесення засобів захисту рослин і мікродобрив, оптимізувавши їх витрати до такої міри, коли ці кошти будуть вноситися максимально ефективно для посівів і мінімально шкідливо для навколишнього середовища.

Наш принцип, обережне, покрокове тестування всього нового з подальшим перенесенням позитивного досвіду в реальну діяльність для процвітання наших замовників. Наша головна цінність - це люди, які приходять до нас, щоб стати однодумцями у всьому, що несе користь іншим людям. Для того, щоб вони робили це грамотно, ми відкрили центр навчання Академія DRONE PLAZA, де ділимося всім своїм досвідом, не роблячи відмінностей між своїми і іншими, так як вважаємо, що ті, хто поділяють і поширюють наші знання і досвід з користю для природи і людини, є перш за все нашими партнерами і тільки потім уже конкурентами. У 2016 році ми впровадили свій перший дрон - обприскувач, а в 2019- виконали своє перше комерційне замовлення по внесенню ЗЗР безпілотником. За весь цей час наші шановні замовники не змогли не помітити користь такого підходу, тому вони розповідають про це іншим нашим замовникам, яким ми також відповідально гарантуємо своєчасність і якість робіт. Адже саме цього вони чекають від нас і наших роботів - обприскувачів.
Made on
Tilda