НАШІ ПОСЛУГИ
В своїх послугах об'єднуємо нові технології та багаторічний досвід.
Навчання:

Перші професійні курси оператора агродрона. Навчимо правильно та професійно володіти новими навиками в управліні дроном-обприскувачем. Поділимося безціним досвідом, допоможемо освоїти нову професію майбутнього, розкрити Ваш потенціал. Наші курси нікого не залишать байдужим.
Обробка в рослиництві, моніторинг полів:
Маємо великий досвід надання послуг будь-якого виду та складності в рослиництві, обробка посівів на всіх етапах дозрівання культур, десикація, маємо перевагу виконання послуг в темний період часу, при цьому не завдаючи шкоди навколишньому середовищу, гарантуємо точне внесення. А також надаємо послуги з моніторингу полів.
Обробка садів та лісів:
Маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та будь-якого виду обробки, обприскуємо сади та ліси, тим самим допомаємо зберегти навколишнє середовище, врожай, позбавитися від назойливих шкідників та хвороб. Обробляємо дерева з крони, завдяки виконання послуг агродронами, які мають свою технологію обприскуваня, гарантуємо точне попадання препарату на дерево.
Аеропосів, обробка дахів, проводів:
Завдяки новим технологіям та професійним навикам маємо можливість виконувати послуги з аеропосіву, а також обробки дахів, проводів використовуючи речовини, які мають протиобледенілий склад, будь-яких об'єктів висотою до 25м з повітря.
Made on
Tilda